Hakkımızda

ZB Group olarak sektördeki deneyimimizi siz değerli müşterilerimiz için online alışveriş mağazası MARCAMARCA.COM.TR'yi satın alarak elektronik ticaret ortamına taşıdık. Alışverişin yeni adresi

www.marcamarca.com.tr günlük yaşantınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlarla siz değerli üyelerine sunan bir online alışveriş sitesidir.

Firmamızın en büyük hedefi Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerimize hizmet vermektir.

Marcamarca.com’da gördüğünüz tüm ürünler orjinaldir. İmitasyon, replika, kopya, ikinci kalite veya defolu ürünlerin satışı yapılmamakta; ürünler, kanunlar çerçevesinde, tedarikçilerimiz tarafından temin edilmektedir.

Marcamarca.com’da bulunan tüm markaların en son sezon ürünleri satışı yapılmakta ve diğer sitelerde var olmayan bir özellik olarak ürünlerin tamamı stoklarımızda yer almaktadır. İşte bu yüzden siz Marcamarca.com.tr üyeleri, tedarik ve ürün bekleme sorunu ile karşı karşıya kalmamakta ve en kısa sürede satın aldıkları ürünlere sahip olmaktadırlar.Erkek Ayakkabı

Erkek Ayakkabı

Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek Ayakkabı satan yerler